film anders jacobuskerk

Zondag 10 februari a.s. is er weer een Zinnige Zondagavond in onze kerk. U bent dan vanaf 19.30 uur van harte welkom om te komen luisteren naar mensen van de TransgenderWerkgroep Groningen. Na de Nashville-verklaring is het extra interessant om van transgenders te horen hoe zij in het leven staan en omgaan met religie en de kerk. Als opstap naar deze avondbijeenkomst zal op zondagmorgen 10 februari, direct nĂ¡ het koffiedrinken na afloop van de dienst, de korte film Anders vertoond worden. Deze film gaat over transgender-problematiek. De hoofdpersoon Alex worstelt met zijn (of haar?) identiteit. In deze korte film is ook een scene te zien die in de Jacobuskerk is opgenomen. Het is leuk als u op 10 februari na het koffiedrinken dus nog even blijft voor deze filmvertoning. De film duurt ongeveer 20 minuten. Bijzonder om te vermelden is dat de film Anders internationaal al vele prijzen heeft gewonnen. 

Eerstvolgende viering